Zespół - Kredyty frankowe - pomoc frankowiczom, odfrankowienie kredytu - Kancelaria frankowa Warszawa

    You are currently here!
  • Home
  • Zespół

Grzegorz Płatek

Grzegorz Płatek, w 2001 roku ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, po odbyciu aplikacji radcowskiej w 2005 roku został wpisany na listę radców prawnych.

W toku pracy nabywał doświadczenie w Departamencie Prawnym Ministerstwa Finansów, a następnie w Kancelariach Prawnych w Warszawie. Od 2006 roku prowadzi samodzielnie Kancelarię Prawną. W ramach swoich kompetencji reprezentował w procesach sądowych banki i spółki bankowe. Zdobyte doświadczenie w obsłudze banków wykorzystuje obecnie z powodzeniem w sporach przeciwko bankom i funduszom inwestycyjnym naruszającym prawa zarówno konsumentów jak i przedsiębiorców. Każda sprawa prowadzona przez Mecenasa Grzegorza Płatek traktowana jest wyjątkowo, indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Kancelaria zajmuje się również profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorców z branży nieruchomości, IT czy e-commerce. Prywatnie Mecenas Grzegorz Płatek to miłośnik wypraw wysokogórskich oraz kuchni gruzińskiej.

Marcin Tulejski

Marcin Tulejski, w 2002 roku ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, po odbyciu aplikacji radcowskiej, od 2007 roku wykonuje zawód radcy prawnego.

Posiada ogromne doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców oraz w sporach sądowych w tym z instytucjami finansowymi. W przeszłości kierował działem prawnym jednego z największych pracodawców w Polsce, a także działem prawnym renomowanego funduszu inwestycyjnego private equity, notowanego na GPW w Warszawie S.A. Obecnie skupia się na reprezentowaniu Klientów indywidualnych w sporach dotyczących kredytów powiązanych z kursem waluty obcej. Pozyskaną wiedzę oraz zdobyte doświadczenie umiejętnie przekłada na opracowywanie strategii procesowych wysoce zwiększających szansę na pozytywne zakończenie sprawy. Nie boi się prowadzenia trudnych i skomplikowanych spraw, wychodzi z założenia, iż na sali sądowej w sporach z bankami każdy ma prawo do dochodzenia swoich praw.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

✓ Specjalizacja

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw przeciwko bankom w sprawach kredytów frankowych. Prowadzimy sprawy kredytów indeksowanych do franka szwajcarskiego, denominowanych we franku szwajcarskim, a także kredytów mieszanych. Dzięki prowadzeniu różnych typów spraw, na bieżąco stykamy się z aktualnym orzecznictwem sądów krajowych oraz Trybunału Sprawiedliwości UE (TSUE) w Luksemburgu. Koncentrujemy się na argumentacji wynikającej z prawa europejskiego oraz prawa polskiego, a także aktualnej linii orzeczniczej.

✓ Skuteczność

Dzięki doskonałej znajomości problematyki kredytów frankowych, doświadczeniu oraz przedstawianiu szerokiej argumentacji w sprawach przeciwko bankom, jesteśmy w stanie podjąć się prowadzenia oraz wygrania nawet najtrudniejszej sprawy. Nie boimy się prowadzenia spraw trudnych i nietypowych. Naszą dewizą jest pomoc naszym Klientom w najtrudniejszych oraz najbardziej skomplikowanych sprawach, których prowadzenia nie chcą podjąć się inni prawnicy.

✓ Doświadczenie i szeroka argumentacja w walce z bankami

Sprawy kredytów frankowych prowadzone są przez zespół wykwalifikowanych radców prawnych i adwokatów. Wiemy, że po stronie banków występują prawnicy z renomowanych i dobrze opłacanych kancelarii prawniczych, dlatego też każda sprawa kredytu frankowego prowadzona jest przez co najmniej jednego wykwalifikowanego prawnika (radca prawny, adwokat). Dzięki temu nasza argumentacja w sprawach kredytów frankowych jest przemyślana, kompletna oraz skuteczna.

✓ Najwyższa jakość oraz indywidualne podejście

Do każdej sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem, adekwatnie dobierając skuteczną argumentację oraz taktykę procesową. Z doświadczenia wiemy, iż każda sprawa kredytu frankowego wymaga indywidualnego podejścia, najgorsza bowiem jest rutyna.

✓ Dobro Klienta, przejrzyste i dogodne zasady finansowania

Przed rozpoczęciem sporu z bankiem, rzetelnie informujemy o szansach na wygranie sprawy, konsekwencjach finansowych oraz prawnych po zakończeniu procesu. Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie sporu, jak również po jego zakończeniu. Prowadzimy sprawy od początku do samego końca. Wiemy, jak dla naszych Klientów ważne są ich sprawy, dlatego jesteśmy do dyspozycji w każdym dniu roboczym. W umowie z Klientem jasno i precyzyjnie opisujemy zasady wynagrodzenia stałego oraz za sukces. Indywidualnie podchodzimy do terminów płatności.

Rozpocznij z nami współpracę